Svečiai iš Gižycko miesto

Įgyvendinant Erasmus+ projektą „Mokytojų kompetencijos ir bendradarbiavimas – raktas į mokinių sėkmę“ rugsėjo 21 d. Alytaus miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje lankėsi delegacija iš Gižycko miesto – Sieroński Mateusz, Gižycko apskrities vicemeras, Czopińska Małgorzata, Gižycko apskrities švietimo įstaigų aptarnavimo centro direktorė, Giedziuševičius Božena, Gižycko švietimo pagalbos tarnybos direktorė, Kraśniewska Ewa, Vengoževo švietimo įstaigų ekonominio ir administracinio aptarnavimo centro direktorė, Roman Juchnevič, Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos direktorius, Alytaus miesto ir Alytaus rajono mokyklų vadovai ir mokytojai, kurie dalyvauja šiame projekte. Vizito tikslas bendradarbiavimo užmezgimas švietimo srityje bei bendrų ES projektų įgyvendinimas.

Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Danutė Matulevičienė pristatė įstaigą, jos vykdomas veiklas, bei švietimo pagalbos teikimo situaciją Alytaus mieste.

Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos direktorius Roman Juchnevič pristatė situaciją Lietuvos mokyklose dėl mokinių, kurie nelanko mokyklų pagal savo gyvenamąją vietą.