Mokykimės pagarbaus dialogo su vaiku

Mūsų meilę vaikams išreiškia jiems skirtas laikas.

P. Callaway

Tėvelius, kurie susidomėjo šiais mokymais, kviečiame registruotis Alytaus miesto  pedagoginės psichologinės tarnybos telefonu (8 315) 75507 iki rugsėjo 30 d. 12.00 val. Dalyvių skaičius ribotas. Užsiregistravusiems daugiau informacijos suteiksime individualaus pokalbio metu.

Nuo šių metų spalio 3 dienos 16.30 val. Alytaus miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje vyks tėvų grupės „Mokykla tėvams ir auklėtojams“ I dalies „Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų?“ užsiėmimai. Tai programa tėvams, kurie ieško būdų, kaip užmegzti glaudesnius ir šiltesnius santykius su vaikais, taikyti efektyvius auklėjimo metodus, padedančius sukurti dialogą su vaiku ir palaikyti ryšius, grindžiamus tarpusavio pagarba, bei teikiančius pasitenkinimo ir artumo jausmą. Užsiėmimuose suteikiama žinių apie tai, kaip ugdyti vaikų psichologinį atsparumą. Užsiėmimų metu naudojami aktyvūs mokymosi metodai, dalijamasi asmenine patirtimi, atliekamos namų užduotys. Programą sudaro 10 užsiėmimų, vykstančių kartą per savaitę, kiekvieną ketvirtadienį, 16.30 val.

Mokymus organizuoja ir užsiėmimus veda Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos psichologės Kristina Baranauskienė ir Zita Pupkienė