Mokosi ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojų padėjėjos

2020 m. sausio 20 d. prasidėjo ikimokyklinių ugdymo įstaigų auklėtojų padėjėjų, dirbančių su didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais, mokymai „Ikimokyklinės ugdymo įstaigos auklėtojo padėjėjo, dirbančio su didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais, darbo iššūkiai: įveikime kartu“.

Mokymų  trukmė – 18 valandų. Jų metu dalyviai įgis reikiamų žinių ir praktinių įgūdžių, kurie padės jiems spręsti darbo su vaikučiais problemas.

Mokymų tęsinys – vasario 3 ir vasario 24 dienomis, lektorė – Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Zita Pupkienė.

2020 m. vasario 3 d. vyks mokymų „Ikimokyklinės ugdymo įstaigos auklėtojo padėjėjo, dirbančio su didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais, darbo iššūkiai: įveikime kartu“ tęsinys, 3 dalis Pagalbos vaikui,turinčiam emocinių ir elgesio didelių sunkumų, inovatyvūs, proaktyvūs, būdai“.

Kviečiame dalyvauti visus auklėtojų padėjėjus, dirbančius su vaikais, turinčiais didelių ugdymosi poreikių, dalyvavusius pirmame seminare 2019 m. gruodžio 16 d.

Seminaro pradžia 13.00 val. Vieta – PPT salė.