Metodinės konsultacijos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaiko gerovės komisijjų komandoms

2019 m. gegužės – lapkričio mėn.  Alytaus miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje  vyko metodinės konsultacijos, skirtos ikimokyklinio ugdymo įstaigų  logopedams, specialiesiems pedagogams, socialiniams pedagogams, Vaiko gerovės komisijų  pirmininkams ir  atstovams, atsakingiems už dokumentų parengimą mokinių specialiųjų ugdymosi poreikių vertinimui. Konsultacijas  vedė logopedė metodininkė Gerda Šlenfuktaitė ir specialioji pedagogė metodininkė Neringa Janušauskianė. Susitikimų tikslas – geriau   atpažinti ir įvertinti  vaikų raidos bei mokymosi sutrikimus. Džiaugiamės glaudžiu ir prasmingu bendradarbiavimu su kolegomis, siekiant laiku suteikti  nuoseklią švietimo pagalbą ankstyvojo amžiaus vaikams.

2020 m. lankydamiesi Alytaus miesto mokyklose, mokyklose – darželiuose ir lopšeliuose – darželiuose konsultacijas skirsime  įtraukiojo ugdymo atvejų analizei.