„Lyderių laikas 3“ komandos patirtys Druskininkuose

Druskininkuose kartu su projekto „Lyderių laikas 3“ šešių kaimyninių savivaldybių atstovais lankėsi ir Silvija Peštenienė, laikinai einanti Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos direktoriaus pareigas, projekto kūrybinės grupės narė. Viešnagės metu kalbėta apie ugdymo(si) aplinką, kuri skatina mokymąsi. Išklausytos Suomijos švietimo ekspertės Elise Tarvainen įžvalgos apie tai, ką turime permąstyti, ir sprendimus, kuriuos turime priimti, kad vaikams mokymasis keltų džiaugsmą. Aplankę „Saulės“ mokyklą, Menų kalvę bei šeimos pramogų centrą „O kas čia? ” susitikimo dalyviai pamatė, kaip savivaldybės infrastruktūrą ir verslo organizacijas galima panaudoti ugdymo tikslams. Puikios sąlygos mokytis specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams kartu su bendraamžiais, motyvuojančios edukacinės aplinkos ir ugdymuisi, ir laisvalaikiui.