Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacijos konferencijoje

2019 m. spalio 24-25 d. Silvija Peštenienė, laikinai einanti Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos direktoriaus pareigas, dalyvavo Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacijos organizuotoje konferencijoje „Mokytojų profesinis tobulėjimas bendrųjų kompetencijų atnaujinimo kontekste“, kuri vyko Marijampolėje.

Konferencijos dalyviai išsakė mintis, kodėl bendrųjų programų atnaujinimas svarbus kalbant apie mokytojų kompetencijų plėtojimą, bendrųjų programų atnaujinimo esmę,  kvalifikacijos tobulinimo prioritetus 2020-2022 metams.

Motyvuojanti diskusija apie Lietuvos švietimo ateitį  su Donatu Pusliu, Vilniaus politikos analizės instituto medijų analizės programos vadovu, Robertu Dargiu, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu, Julija Ladygiene, lietuvių kalbos mokytoja, sumanios reflektavimo sistemos „Reflectus“ kūrėja, Laisvosios mokyklos modelio kūrimo grupės vadove kvietė į kupiną iššūkių mokyklą- mokyklą kiekvienam vaikui. Kasdien galvojant, ko reikės jam rytoj ir gerokai į ateitį.