Baigėsi Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“

Baigėsi turininga šalies Suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurioje dalyvavo ir Alytaus miesto pedagoginė psichologinė tarnyba.

Pirmąją savaitės dieną įstaigoje rinkosi alytiškiai, norintys daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas, tikslus, Trečiojo amžiaus universiteto atstovai. Šnekučiavomės simbolinėje mokymosi kelionės stotelėje „#DraugystėVeža“. Visi sutarėme, kad bendraujant su žmonėmis labai svarbu kalbėtis, klausytis, išgirsti  ir susitarti, paduoti vienas kitam ranką, o ne pyktį širdyje nešiotis.

Bendradarbiavimas – būdas misijai, bendriems PPT ir įvairių institucijų tikslams įgyvendinti. Todėl antroji savaitės diena buvo skirta darbams, problemoms, ateities siekiams su partneriais aptarti: tai ir diskusija su Dzūkijos mokyklos atstovais, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatore, Socialinių paslaugų centro vadove, Alytaus miesto Šeimos komisijos atstovais.

Bendri projektai – kelias į pokyčius. Susitikimas su ReInBridge projekto kūrybine komanda-svečiais iš Norvegijos, Italijos, Jungtinės Karalystės – turiningas dialogas planuojant susigražinti išvykusius lietuvius į tėvynę.

Mokytis visą gyvenimą ne tik realu, bet naudinga ir populiaru. Drauge su Lietuvos narkotikų ir tabako kontrolės departamento atstovais organizavome seminarą „Kaip taikyti Europos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės standartus?“, o savaitės pabaigoje vykome mokytis į švietimo inovacijų parodą „Mokykla 2019“, kurios siekis – mokykla kiekvienam.