Alytaus miesto savivaldybės pedagogų metodinė diena

2024 m. vasario 20 d. Alytaus miesto savivaldybės pedagogai buvo pakviesti į Alytaus  Šv. Benedikto gimnaziją į metodinę dieną „Inovatyvūs šiuolaikinį ugdymo kontekstą atliepiantys metodai“. Šios metodinės dienos tikslas – dalintis mokymo patirtimis, naujais ugdymo metodais tobulinti profesinę kompetenciją.

Renginio dalyvius pasveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Nacionalinės švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Loreta Šernienė bei „EdTech“ centro vadovė Indrė Šuolienė. Po pranešimų apie švietimo aktualijas ir dirbtinį intelektą, visi leidosi į kelionę po mokyklą ir jos erdves, kuriose įsikūrė metodinių būrelių mugė „Dūzgės“.

Metodinės dienos metu pedagogai praktinėje renginio dalyje dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės dalykų mokytojų metodinių būrelių užsiėmimuose, susipažino su naujausiais metodiniais leidiniais, rengė metodinę medžiagą, pristatė kurtas ir įsigytas priemones. Dalyvavo gausus pedagogų skaičius iš daugelio švietimo įstaigų.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio. Už galimybę pabūti kartu, pabendrauti, pasidalinti gerąją patirtimi.