Alytaus miesto lopšelio-darželio „Pasaka“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, jų tėvų ir pedagogų kūrybinis STEAM projektas, „Baltos lankelės – juodos avelės”

Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja Nijolė Stakutienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Mickevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Kasiulionienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Ramanavičiūtė parašė kvalifikacinę programą, skirtą tobulinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM gebėjimus ir kūrybinę savivoką. Siekiama lavinti ugdytinių pažinimo ir menines kompetencijas, pedagogus bei ugdytinius suburiant bendrai STEAM veiklai, ieškant naujų netradicinių raidžių kūrimo būdų.

Darbų paroda „Baltos lankelės – juodos avelės“ šiuo metu eksponuojama Alytaus miesto pedagoginės tarnybos fojė, kviečiame pasigrožėti.

Metodininkė Birutė Černevičienė.