Seminaras „Programavimo užduočių ir testų paruošimas virtualiai mokymosi platformai“

Laikas

Spalio 17 d. ir 18 d. nuo 15 val.

Vieta

Topolių 20, Alytus, (Alytaus Jotvingių gimnazija, 213 kab.)

Seminaras mokamas, dalyvio mokestis – 30 eurų asmeniui

Programos tikslas

Suteikti žinių ir kompetencijų informacinių technologijų mokytojams, ugdantiems  vyresnių klasių mokinius, dirbant su programavimo dalyką pasirinkusiais skirtingų gebėjimų mokiniais. Išmokti kokybiškai parengti skirtingo lygio užduotis, o jų testavimui įvaldyti virtualią mokymosi platformą.
Pasirinktas išplėstinis kursas sudaro mokiniams sąlygas įvaldyti programavimo technologijų įgūdžius, parinkti, pritaikyti, kurti algoritmus, užrašyti juos programomis ir atlikti kompiuteriu. Informacinių technologijų išplėstinis kursas didina mokinių mokymosi krypties pasirinkimo galimybes, padeda mokiniams įsivertinti savo polinkius, mokymosi gebėjimus ir apsispręsti dėl tolesnių studijų ar profesijos. Naudodamiesi virtualia mokymosi platforma mokiniai dirba individualiai, pasirinkdami mokymosi tempą bei lygį, savo parašytas programas analizuoja giliau, įvertina visas galimas situacijas.

Lektorė – Janina Kuchalskienė, Alytaus Jotvingių gimnazijos informacinių technologijų mokytoja ekspertė.

Praėjęs renginys, registracija negalima