Seminaras kūno kultūros, pradinių klasių mokytojams „Fizinio ugdymo pamokos kitaip“

Laikas

2020 m. sausio 30 d. 14:00val.

Vieta

Dzūkijos mokykla, Alytus

Kaina

Seminaro dalyvio mokesti 2 eurai. Turėti sportinę aprangą.

Anotacija

Krepšinis yra puiki užimtumo priemonė, kuri moko drausmės, ugdo charakterio savybes, formuoja komandinio žaidimo nuostatas, propaguoja kilnaus elgesio principus, garbingo žaidimo, pagalbos silpnesniajam nuostatas. Orientavimosi sportas įdomi fizinio aktyvumo forma. Šį sportą galima integruoti su kitais mokykloje mokomais dalykais. Ypatingai svarbus integracinis ryšys. Taip yra bendradarbiaujama su dviem skirtingais dalykais, įsijungia mokymasis per judesį. Pound teorinių ir praktinių pratimų pritaikymo galimybės fizinio ugdymo pamokose, pound pratimų atlikimas.

Seminaro dalyviai įgis naujų teorinių ir praktinių žinių, kurias galės pritaikyti fizinio ugdymo pamokose.