Pagaliau beveik po 4 metų Alytaus miesto pedagoginė psichologinė vėl turi direktorių

Nuo 2021 m. spalio 14 d. Alytaus miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje pradėjo dirbti nauja direktorė Danutė Matulevičienė. Ją kolektyvui pristatė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, pasidžiaugdamas, kad Danutė Matulevičienė turi įvairiapusę darbo patirtį švietimo sistemoje, yra kompetentinga vadovė. Jis kolektyvui pristatydamas naują direktorę prisiminė tarnybos įkūrimą 1996 m., veiklos pradžią 1997 m. vasario 3 d. ir veiklos kelią. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas padėkojo buvusiai Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos direktorei ir įkūrėjai Jolantai Dimšienei.

Danutė Matulevičienė pristatė Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos kolektyvui savo profesinės karjeros kelią ir lūkesčius dirbant šiose pareigose.

Kolektyvas nuoširdžiai pasveikino naują direktorę. Danutės Matulevičienės pristatymas vyko šiltoje, draugiškoje aplinkoje. Jolanta Dimšienė, buvusi Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė, palinkėjo jai tęsti tai kas jau sukurta ir tvaru, sutelktumo, lengvo polėkio, naujų idėjų ir šviesių spalvų bendrame darbe.