Seminaras „Įžvalgos, refleksija ir asmeninis planavimas“

Laikas

Balandžio 30 d. 10.00 val., 4 val

Vieta

Alytaus miesto pedagoginė psichologinė tarnyba, Pulko 1

Kaina

Kaina dalyviui bus patikslinta

Anotacija

Ilgalaikė profesinio tobulinimosi programa „Reflektyvaus mokymo (si) principų įgyvendinimas klasėje“ (40 val.)

Tai ketvirtasis ilgalaikės profesinio tobulinimosi programos seminaras. Jo metu bus aptarti rezultatai, kylančių iššūkių sprendimų strategijos., darbas su duomenimis, tolimesnio plano sistemingam reflektavimui sudarymas.  Bus plėtojamos asmeninė savęs pažinimo, duomenų analizavimo ir apdorojimo kompetencijos. Pedagogams bus aišku, ką jiems tęsti toliau ir ką savo ugdymo procesuose reikėtų tobulinti, bus išgrynintos gerosios praktikos mokyklos lygmeniu.

Lektorė – Julija Ladygienė, lietuvių kalbos mokytoja, lektorė, švietimo konsultantė, Laisvosios mokyklos modelio kūrimo grupės vadovė.