Krizių valdymas

Krizė švietimo įstaigoje   – netikėtas ir / ar pavojingas įvykis, sutrikdantis įprastą įstaigos bendruomenės ar atskirų jos narių veiklą, emociškai sukrečiantis visą ar didesnę mokyklos bendruomenės dalį. Tai gali būti: mokinio ar mokytojo savižudybė ar kita komplikuota netektis, sprogimas, susišaudymas, įkaitų paėmimas, gaisras ar pan.

Įvykus krizei švietimo įstaigoje  svarbu veikti organizuotai ir nedelsiant. Tai padeda  išvengti chaoso ir sumažinti krizės sukeltų reakcijų intensyvumą.  Krizės paveikia daugelį bendruomenės narių, todėl būtina visiems suteikti pagalbą.

Tarnybos psichologės, atvykę į švietimo įstaigą, padeda valdyti krizines situacijas, teikdamos metodinę, konsultacinę
bei organizacinę pagalbą.

Įvykus kriziniam įvykiui prašome nedelsiant skambinti bendruoju tarnybos telefonu  (+370) 65754599